27 листопада 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У Відділі освіти Житомирської РДА переплатили за ремонти, зайво виплатили зарплати та списали продукти харчування версія для друку
У Відділі освіти Житомирської РДА переплатили за ремонти, зайво виплатили зарплати та списали продукти харчування 4 сiчня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Фахівці  Держфінінспекції в Житомирській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 421 тис. грн під час ревізії Відділу освіти Житомирської райдержадміністрації.

Так, посадові особи відділу переплатили 62 тис. грн підрядникам, які завищили вартість ремонтно-будівельних робіт з реконструкції та капітальних ремонтів котелень.

Окрім того, у місцевому органі виконавчої влади зайво виплатили надбавки, доплати, відпускні та зайво списали продукти харчування, що призвело до втрати 87 тис. грн.

А ще у відділі коштом загального фонду покрили видатки спеціального фонду та не переказали до місцевого бюджету належних платежів.

За недотримання законодавства з фінансових питань 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.