23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби протягом трьох років замість іншої юридичної особи сплачував за комунальні послуги та зв'язок версія для друку
Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби протягом трьох років замість іншої юридичної особи сплачував за комунальні послуги та зв'язок 5 лютого 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Рівненській області

Фахівці Держфінінспекції в Рівненській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 774 тис. грн під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Протягом трьох років посадові особи лабораторного центру сплачували за комунальні і телекомунікаційні послуги, які фактично спожила інша юридична особа. Через це зайво витрачено 314 тис. грн.

Окрім того, у грудні 2014 року 204 працівникам центру за завищеними розмірами виплачено матеріальної допомоги на оздоровлення, що призвело до зайвого витрачання 421 тис. грн.

Також фінінспектори виявили зайву виплату зарплати та нестачу матеріальних цінностей.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Рівненської області.