23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» На Житомирщині Попільнянський селищний бюджет через місцевих чиновників не отримав від забудовників понад 500 тис. грн версія для друку
На Житомирщині Попільнянський селищний бюджет через місцевих чиновників не отримав від забудовників понад 500 тис. грн 8 лютого 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час планової ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Попільнянської селищної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 790 тис. грн.

Зокрема, посадові особи селищної ради не вжили заходів щодо укладання договорів на залучення коштів пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Через це до місцевого бюджету не надійшло 513 тис. грн.

Окрім того, орган місцевого самоврядування переказав підрядникові понад 80 тис. грн за роботи, які той фактично не виконав.

Також у селищній раді за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, зайво виплатили зарплату, безпідставно списали продукти харчування тощо.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб органу місцевого самоврядування складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.