23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Держаудитслужбу версія для друку
Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Держаудитслужбу 8 лютого 2016

На урядовому засіданні було затверджено Положення про Державну аудиторську службу України.

Відповідно до згаданого документа основне завдання Держаудитслужби полягає у здійсненні державного фінансового контролю, спрямованого на оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягнення економії бюджетних коштів.

Положення визначає повноваження Держаудитслужби стосовно здійснення контролю за: цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів; досягненням економії бюджетних коштів і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів; дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів; дотриманням законодавства про державні закупівлі; станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту. Також Положення регламентує проведення оцінки управління бюджетними коштами, досягнення їх економії, стану фінансової і господарської діяльності, ефективності й результативності в діяльності підконтрольних установ; вжиття заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення до відповідальності винних осіб тощо.

Крім того, Положенням визначені основні завдання та повноваження Держаудитслужби.

«Створення Державної аудиторської служби – це не зміна вивіски, це – принципова зміна підходів до діяльності органу влади, що здійснює державний фінансовий контроль», – зазначила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.

Довідково. Державна аудиторська служба України є центральним органом виконавчої влади. Її діяльність спрямовує та координує Кабінет Міністрів України через Міністра фінансів України. Держаудитслужба утворена відповідно до урядової постанови від 28 жовтня 2015 р. № 868 шляхом реорганізації Держфінінспекції.