23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час аудиту науково-дослідного і проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу виявлено значні суми порушень версія для друку
Під час аудиту науково-дослідного і проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу виявлено значні суми порушень 10 лютого 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області провели плановий державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Український державний науково-дослідний і проектний інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу» за період з 01.07.2014 по 31.08.2015. Під час контрольного заходу виявлено втрати фінансових ресурсів на суму 43 млн грн, недоотримання доходівпонад 19 млн грн та резерви підвищення ефективності – 2,5 млн грн.

Зокрема, підприємство протягом червняжовтня 2014 року за укладеним контрактом сплатило компанії-нерезиденту FUKUYAMA INVESN LP (Шотландія) майже 43 млн грн за обладнання, яке оприбутковано за бухгалтерським обліком підприємства, але його отримання та фактичну наявність під час аудиту не підтверджено. Придбання обладнання фінансовим планом підприємства не передбачалось, утім, на його закупівлю було вилучено понад 56 % обігових коштів. Через це вдвічі зросла кредиторська заборгованість підприємства по розрахунках з іншими контрагентами за товари, роботи, послуги.

Окрім того, підприємство недоотримало доходів на суму понад 19 млн грн, позаяк не здійснювало претензійно-позовну роботи щодо стягнення заборгованості із боржника ПП «Нітрохімінжинірінг».

Через ненарахування штрафних санкцій, втрат від інфляції і трьох відсотків річних до інших підприємств-боржників, ненадання в оренду вільних приміщень підприємство втратило резерви додаткових надходжень на загальну суму майже 2,5 млн грн.

За результатами аудиту фахівці інспекції надали низку пропозицій керівництву підприємства щодо підвищення ефективності управління.

Про результати контрольного заходу поінформовано Державну фіскальну службу України у Дніпропетровській області, Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУ НП України в Дніпропетровській області.