21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За січень – березень 2016 року Держфінінспекція в Одеській області забезпечила відшкодування втрат на 7,6 млн грн версія для друку
За січень – березень 2016 року Держфінінспекція в Одеській області забезпечила відшкодування втрат на 7,6 млн грн 7 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – березня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 7,6 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств додатково надійшло майже 2 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 12 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали три досудові розслідування.

У 16 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовані такі заходи впливу як зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені фінансові порушення 138 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 26 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,3 млн грн.