21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міськради зайво отримало з держбюджету субвенцій на понад 6 млн грн версія для друку
КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міськради зайво отримало з держбюджету субвенцій на понад 6 млн грн 8 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 12 млн грн.

Так, КП «Дніпроводоканал» під час визначення заборгованості з різниці в тарифах за 2013 рік та І півріччя 2014 року не зменшило фактичних витрат із надання послуг водопостачання для населення на суму понаднормативно втраченої купівельної води. Це призвело до незаконного отримання коштів субвенції на суму понад 6,2 млн грн.

Через заниження результату фінансово-господарської діяльності за 2014 рік підприємство не переказало до міського бюджету частину чистого прибутку на суму понад 2,4 млн грн.

Під час інвентаризації встановлено нестачу електричних насосів, електроприводів, зварювального трансформатора, насосних агрегатів тощо на загальну суму 516 тис. грн.

До того ж посадові особи КП «Дніпроводоканал» понаднормово списали паливно-мастильні матеріали, не вжили заходів щодо стягнення заборгованості з боржників, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб підприємства складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Про результати контрольного заходу поінформовано СБУ в Дніпропетровській області та Спеціалізовану ДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Дніпропетровську.