21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Держфінінспекція в Луганській області за січень – березень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 3,6 млн грн версія для друку
Держфінінспекція в Луганській області за січень – березень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 3,6 млн грн 11 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Луганській області

Фахівці Держфінінспекції в Луганській області протягом січня – березня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 3,6 млн грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи вручили два письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення вісім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 200 тис. грн.