21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» На Житомирщині Обласний медичний консультативно-діагностичний центр зайво виплатив працівникам зарплату та переплатив підрядникам за роботи і послуги версія для друку
На Житомирщині Обласний медичний консультативно-діагностичний центр зайво виплатив працівникам зарплату та переплатив підрядникам за роботи і послуги 14 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, майже на 300 тис. грн.

Так, працівникам центру завищили посадові оклади, надбавки, доплати, премії та відпускні, що призвело до втрати 86 тис. грн.

Окрім того, посадові особи закладу охорони здоров'я переплатили загалом 75 тис. грн семи підрядникам, бо ті завищили обсяг та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт та наданих послуг.

Ще 76 тис. грн зайво витрачено тому, що центр покрив витрати інших юридичних осіб, яким він надавав послуги з прання білизни. До того ж медичний заклад недоотримав власних надходжень на суму 42 тис. грн від надання платних медичних послуг.

Також у центрі коштом загального фонду покрили видатки спеціального фонду та зайво списали матеріальних цінностей загалом на понад 13 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на вісьмох посадових осіб медичного закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.