21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» На Київщині забудовники не переказали до Броварського міського бюджету пайових внесків на суму 400 тис. грн версія для друку
На Київщині забудовники не переказали до Броварського міського бюджету пайових внесків на суму 400 тис. грн 15 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Київській області

Фахівці Держфінінспекції в Київській області  під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Виконавчого комітету Броварської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 417 тис. грн.

Зокрема, до місцевого бюджету не надійшло 400 тис. грн, бо забудовники всупереч укладеним договорам на сплатили внесків пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Бровари.

Окрім того, у міській раді працівникам зайво виплатили премії, що призвело до втрати 17 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.