21 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Держфінінспекція в Сумській області протягом січня – березня 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 6,4 млн грн версія для друку
Держфінінспекція в Сумській області протягом січня – березня 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 6,4 млн грн 15 квiтня 2016  |  Прес-служба Держфінінспекції в Сумській області

Протягом січня – березня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 6,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 84 управлінські рішення.

У восьми випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

За матеріалами інспекції правоохоронні органи розпочали шість досудових розслідувань, а також вручили чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення 39 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 69 осіб – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,5 млн грн.