12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час перевірки державних закупівель КП «Жилсервіс-9» ДМР аудитори Дніпропетровщини виявили низку порушень версія для друку
Під час перевірки державних закупівель КП «Жилсервіс-9» ДМР аудитори Дніпропетровщини виявили низку порушень 3 липня 2017  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби під час перевірки державних закупівель на комунальному підприємстві «Жилсервіс-9» Дніпропетровської міської ради виявили низку порушень. Контрольний захід охопив період з 01.12.2015 по 31.12.2016.

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій.

Крім того, виявлено й низку процедурних порушень закупівлі, розпочатої в грудні 2015 року. Наприклад, підприємство не оприлюднило на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про внесення змін до договору та з порушенням терміну оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ «Спецкомунгосп» та ТОВ «Екосфера Дніпро». Засновником ТОВ «Спецкомунгосп» є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ «Екосфера Дніпро».

Це свідчить про наявність ознак пов’язаності осіб та узгоджувальних дій між учасниками, недотримання основних принципів закупівель (ст. 3 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10 квітня 2014 № 1197), зокрема добросовісної конкуренції серед учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій конкурсних торгів.

Тож торги підлягали відміні на стадії розкриття пропозицій. Проте переможцем конкурсних торгів відповідно до протоколу визнано ТОВ «Екосфера Дніпро», пропозиція конкурсних торгів якого була акцептована як найбільш економічно вигідна.

Про результати перевірки поінформовано заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державну податкову інспекцію в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.