23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень майже на 7 млн грн виявили донецькі аудитори під час ревізії на КВП «Краматорський водоканал» версія для друку
Порушень майже на 7 млн грн виявили донецькі аудитори під час ревізії на КВП «Краматорський водоканал» 9 серпня 2017  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели планову ревізію на комунальному виробничому підприємстві «Краматорський водоканал». Під час ревізії було виявлено порушень на суму 6,9 млн грн.

Зокрема, посадові особи комунального підприємства використали понад 5 млн грн, отриманих за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку, на придбання трьох автомобілів. При цьому придбана техніка не відповідала конкурсній пропозиції та умовам укладеного контракту (придбано не ті моделі техніки, що прописані в контракті, не було належних сертифікатів, інструкцій із уведення в експлуатацію та технічного обслуговування тощо).

Окрім того, як зясували аудитори, 2015 року на підприємстві зайво отримали субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на суму 1,4 млн грн. Це сталося через включення до складу витрат води поточних індивідуальних технологічних нормативів у завищеному розмірі.

Також під час ревізії виявлено випадки виплати заробітної плати в завищеному розмірі на суму 300 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на директора підприємства складено протокол про адміністративну відповідальність. Також йому надіслано вимогу щодо повного усунення виявлених порушень і притягнення до відповідальності винних осіб.

Матеріали  ревізії направлено до Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Про результати ревізії поінформовано Краматорську міську раду, Територіальну державну інспекцію з питань праці у Донецькій області, ДПІ у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області.