23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на понад 51 млн грн забезпечили одеські аудитори за 7 місяців 2017 року версія для друку
Відшкодування втрат на понад 51 млн грн забезпечили одеські аудитори за 7 місяців 2017 року 10 серпня 2017  |  Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби протягом січня-липня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 51,3 млн грн.

Зокрема, завдяки заходам, що їх вжили аудитори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло 21 млн грн. Відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів забезпечено на понад 30 млн грн.

Загалом виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 58,6 млн грн.

Протягом звітного періоду аудитори здійснили аналіз 81 процедури закупівель загальною очікуваною вартістю 2,7 млрд грн, з яких порушення законодавства про закупівлі встановлено за 67 процедурами на суму 1,3 млрд грн. За наданими рекомендаціями попереджено порушень на загальну суму 717 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів.

Правоохоронні органи області розпочали досудові розслідування за матеріалами 18 ревізій, проведених аудиторами, та вручили три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Зупинення операцій із бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень застосовано у 36 випадках до установ, на яких виявлені порушення.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 69 управлінських рішень.

За недотримання вимог законодавства 175 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 43 – до дисциплінарної та матеріальної, 5 осіб звільнено із займаних посад.

До Державної служби фінансового моніторингу України передано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 31,4 млн грн для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.