23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Ревізори Хмельниччини перевірили Державний вищий навчальний заклад «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» версія для друку
Ревізори Хмельниччини перевірили Державний вищий навчальний заклад «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» 10 серпня 2017  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудистлужби в Хмельницькій області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудистлужби в Хмельницькій області провели ревізію фінансово-господарської діяльності державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» за  період з 01.01.2014 по 01.06.2017.

Загальна сума виявлених порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, становить понад  300 тис. грн.

Установлено, що працівниками Коледжу виконані проектні роботи з розробки ділянок родовищ вапняків у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Роботи проведено з порушенням правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт, що призвело до втрат коледжем 260 тис. грн.

Окрім цього, аудитори виявили порушення порядку оплати вартості енергоносіїв та комунальних послуг майже на 40 тис. грн.

За недотримання законодавства на  трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

На адресу Кам’янець-Подільського індустріального коледжу направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.