23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Майже мільйон гривень недоотримав Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер за клінічне дослідження лікарських засобів версія для друку
Майже мільйон гривень недоотримав Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер за клінічне дослідження лікарських засобів 11 серпня 2017  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер» фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,5 млн грн. Контрольним заходом охоплено період діяльності установи з 01.01.2014 по 01.05.2017.

Зокрема, диспансер недоотримав 974 тис. грн від контрактно-дослідницьких організацій та іноземних компаній за проведення клінічних досліджень (випробувань) лікарських засобів.

Поряд з цим приватним структурам, які виконували роботи з капітального ремонту та реконструкції приміщень закладу, за фактично невиконані роботи сплачено понад 440 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету для надання медичної допомоги населенню області, диспансер витратив 70 тис. грн на медичне обслуговування іноземних громадян.

Через недотримання бухгалтерсько-економічною службою установи вимог законодавства, що регулює оплату праці, зайво нараховано та виплачено заробітної плати, а також єдиного соціального внеску на понад 50 тис. грн.

Ужитими під час ревізії заходами забезпечено відшкодування виявлених втрат на суму 567 тис. грн.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб диспансеру притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали контрольного заходу передано на розгляд до правоохоронних органів.