23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на 5 млн грн допустило державне підприємство у сфері лісового господарства на Миколаївщині версія для друку
Порушень на 5 млн грн допустило державне підприємство у сфері лісового господарства на Миколаївщині 11 серпня 2017  |  Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП «Березнегуватське лісове господарство» виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 5 млн грн.

Під час ревізії було здійснено вибіркове обстеження лісового фонду підприємства, за результатами якого встановлено факти рубки дерев без дозвільних документів кількістю більш як 350 штук. Цим порушенням завдано збитків майже на 220 тис. грн.

Крім того, виявлено факти нецільового використання 870 га земель державного лісового фонду, наданих підприємству для створення лісових насаджень. Замість цього підприємство вирощувало на цій землі сільгоспкультури, що суперечить вимогам Лісового та Земельного кодексів України. Згідно із розрахунком сума скоєного порушення у грошовому еквіваленті становить 4,4 млн грн.

Також установлено кілька фактів самозахоплення земельних ділянок (галявин) загальною площею 17 га. Сума обчисленої шкоди – понад 285 тис. грн. За фактами самозахоплення земельних ділянок матеріали передано до прокуратури Миколаївської області.

За результатами ревізії п’ятьох посадових осіб ДП «Березнегуватське лісове господарство» притягнуто до адміністративної відповідальності.