6 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Червень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Телефони довіри» Повідомлення про корупцію версія для друку
Повідомлення про корупцію 29 сiчня 2018

 

«Повідомлення про корупцію»

 

Шановний відвідувачу!

 

Державна аудиторська служба України співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Державна аудиторська служба України забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

У разі, якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства, Ви можете залишити відповідне повідомлення (у тому числі анонімні), інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників апарату Держаудитслужби, його міжрегіональних територіальних органів або управлінь міжрегіональних територіальних органів в областях. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Усі повідомлення розглядатимуться керівництвом Держаудитслужби за участі Сектора запобігання та виявлення корупції, як джерело для прийняття управлінського рішення щодо потребує проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, інформування спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, якими є органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції. До яких Ви також можете звернутися самостійно.

Повідомлення розглядаються відповідно до вимог чинного законодавства. Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

У разі незгоди з прийнятим рішенням Держаудитслужби відповідно до статті 16 Закону України «Про звернення громадян» Ви маєте право звернутися до суду.

Персональні дані, вказані Вами у зверненні, захищаються та обробляються Держаудитслужбою відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою розгляду Вашого звернення згідно із законодавством.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

Зразок «Повідомлення про корупцію»*

 

Ви зможете повідомити про корупційне правопорушення або порушення, пов’язане з корупцією, тощо:

 

поштою:

04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4;

електронною поштою:

anticor@dkrs.gov.ua, postmast@dkrs.gov.ua 

або за телефонами:

(044)  485-17-62 (контактна особа: завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції
Білоусов Артур Геннадійович.);

(044)  485-17-85 (телефон довіри у Держаудитслужбі);

протягом робочого дня (з понеділка по четвер з 900 до 1800, п’ятниця з з 900 до 1645, перерва з 1300 до 1345).

 

*    Інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції».