12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Керівництво Держаудитслужби обговорило з французькими колегами подальшу співпрацю в контексті реорганізації Служби версія для друку
Керівництво Держаудитслужби обговорило з французькими колегами подальшу співпрацю в контексті реорганізації Служби 16 червня 2017  |  Прес-служба Державної аудиторської служби України

Сьогодні керівництво Держаудитслужби провело робочу зустріч з представниками Міністерства економіки та фінансів Франції, французького агентства міжнародної технічної експертизи Expertise France та Посольства Франції в Україні. Французьку сторону представляли головний фінансовий інспектор Міністерства економіки та фінансів Франції Даніель Лажумар, керівник відділу державних фінансів Департаменту економічного та фінансового управління французького агентства міжнародної технічної експертизи Expertise France Аліса Розанова та заступник керівника економічного відділу Посольства Франції в Україні Фредерік Фату.

Українську сторону представили Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова, перший заступник Голови Державної фінансової інспекції України Олександр Шкуропат, заступник Голови Державної аудиторської служби України Юлія Солянік, а також – керівники Департаменту стратегічного планування та звітності, Управління контролю за станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту й Управління євроінтеграції та методології.

Метою зустрічі було представлення досвіду попередньої роботи в Україні агентства Expertise France у галузі управління державними фінансами та обговорення можливих перспектив співробітництва в межах програми технічної допомоги за фінансування Європейською комісією і спрямованої на вдосконалення системи управління державними фінансами в Україні.

Відкриваючи зустріч, Лідія Гаврилова наголосила на тому, що Держаудитслужба налаштована на досягнення максимальної прозорості в управлінні державними фінансами, оскільки в цьому зацікавлене як українське суспільство, так і міжнародні партнери України.

«Отже, налагодження нових і відновлення колишніх – перевірених – міжнародних зв’язків є для нас особливо актуальним, зважаючи на ті масштабні реформи, які відбуваються в Державній аудиторській службі, та системі державного фінансового контролю загалом», – зазначила Лідія Гаврилова.  

Вона детально розповіла закордонним колегам про реформування Служби, акцентуючи особливу увагу на тих її аспектах і напрямах, де представники української сторони бачать перспективи для співпраці.

Представники французької сторони зазначили, що в недалекому минулому і в Міністерстві економіки та фінансів Франції відбулася подібна реорганізація. Також вони висловили велике зацікавлення перебігом реформування державного фінансового контролю в Україні. Вони зазначили, що остаточно напрями майбутньої співпраці планується визначити після узгодження цього питання з іншими потенційним  донорами від ЄС.

Загалом сторони погодилися, що подальша співпраця в межах проекту «Модернізація державних фінансів», що підтримується Європейською комісією, сприятиме виконанню Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і реформі системи управління державними фінансами в України. Сторони домовилися про вироблення конкретних напрямів співробітництва з урахуванням спільних інтересів та їх координації з іншими донорськими установами ЄС.