12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Заступник Голови Держаудитслужби Юлія Солянік взяла участь у засіданнях PEM PAL версія для друку
Заступник Голови Держаудитслужби Юлія Солянік взяла участь у засіданнях PEM PAL 31 березня 2017  |  Прес-служба Державної аудиторської служби України

Заступник Голови Державної аудиторської служби України Юлія Солянік взяла участь у засіданнях PEM PAL, які відбувалися протягом 29 – 31 березня ц.р. у Будапешті.

Першого дня відбувалося засідання робочої групи «Аудит на практиці». Його учасники аналізували повний аудиторський цикл; обговорювали досвід застосування Міжнародних стандартів професійної практики внутрішнього аудиту (ISPPIA); з’ясовували теоретичні й практичні аспекти визначення мети аудиторської перевірки.

Наступні два дні (30 і 31 березня) відбувалося засідання робочої групи з питань внутрішнього контролю, під час якого його учасники ознайомилися з останніми тенденціями у сфері реформування систем внутрішнього контролю в державному секторі, зокрема у державах Європи і Центральної Азії.

Окрім того, учасники заходу вивчали внутрішні і зовнішні чинники, які впливають на формування стійкої системи підзвітності шляхом створення трьох «ліній оборони»; зіставлення поняття підзвітності, яке застосовують у централізованих і децентралізованих системах державного управління, презентація передової практики країн-членів Товариства з внутрішнього аудиту (PEM PAL) щодо розв’язання проблем, які виникають під час впровадження цього поняття на практиці; аналіз ролі ЦПГ і внутрішніх аудиторів у створенні та розвитку системи підзвітності; підготовка першої редакції глосарія термінів з внутрішнього контролю у державному секторі з акцентом на питання підзвітності.

Юлія Солянік відзначила ефективність та результативність проведених засідань.

«Такі заходи допомагають краще проаналізувати та оцінити проблеми, які розглядаються, і що дуже важливо – знайти оптимальні шляхи вирішення цих проблем. Це цікаво і корисно, оскільки представники різноманітних країн діляться своїм досвідом, який буває доволі багатогранним», – наголосила заступник Голови Держаудитслужби.

Довідково. PEM PAL – це мережа з взаємного навчання і обміну досвідом у сфері управління державними фінансами, яка заснована 2006 року за допомогою Світового банку з метою підтримки відповідних реформ у країнах Центральної і Східної Європи та Середньої Азії шляхом проведення заходів із підвищення кваліфікації та обміну досвідом її учасників. На сьогодні PEM PAL об’єднує фахівців з 23 країн зазначених регіонів. Ці фахівці організовані у три співтовариства: з питань бюджету, з казначейства та з внутрішнього аудиту. Усі три співтовариства періодично проводять зустрічі для обміну досвідом та пошуку практичних рішень, пов’язаних з реорганізацією реформ управління державними фінансами.