12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Представники Держаудитслужби вивчають європейський досвід у сфері публічних закупівель версія для друку
Представники Держаудитслужби вивчають європейський досвід у сфері публічних закупівель 13 лютого 2017  |  Прес-служба Державної аудиторської служби України

Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Ірина Власенко і директор Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Держаудитслужби Світлана Аніщенко у складі делегації, до якої увійшли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Рахункової палати та Антимонопольного комітету України, минулого тижня вивчали досвід ЄС щодо моніторингу та контролю публічних закупівель. Для детальнішого і глибшого вивчення особливостей європейської практики у цій сфері представники зазначених органів влади здійснили робочий візит до Республіки Польщі.

За програмою навчальної поїздки відбулася низка зустрічей із польськими колегами з Агентства публічних закупівель, Міністерства фінансів, Рахункової палати, Відомства з питань конкуренції та захисту прав споживачів, Національної палати оскарження.

Під час зустрічей були розглянуті й обговорені такі питання: система моніторингу і контролю закупівель у Польщі; відповідальність за порушення дисципліни публічних фінансів; внутрішній аудит у державних органах; змови як особливий вид порушень правил закупівель; розгляд скарг у Польщі.

Зокрема, представники польської сторони детально розповіли про свої органи з контролю закупівельних процедур та їхні повноваження, про види контролю, санкції та відповідальність за порушення, про організацію внутрішнього аудиту в державних органах та про розгляд скарг у сфері публічних закупівель.

Зі свого боку, працівники Держаудитслужби презентували польським колегам діяльність Держаудитслужби. Детальніше вони розповіли про місце й роль Служби в системі контролю за публічними закупівлями в Україні.

Українська й польські сторони визнали корисність і необхідність таких заходів та задекларували готовність до подальшої плідної співпраці у сфері контролю за публічними закупівлями.