12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Держаудитслужба отримала допомогу Європейської Комісії в рамках інструменту ТАІЕХ версія для друку
Держаудитслужба отримала допомогу Європейської Комісії в рамках інструменту ТАІЕХ 14 березня 2017

У результаті роботи у напрямі залучення міжнародної технічної допомоги було досягнуто домовленості з групою підтримки України в Європейській комісії щодо проведення експертної місії ТАІЕХ. Експертна місія проходить в приміщенні Держаудитслужби з 14 по 16 березня 2017 року.

Міжнародний експерт, який консультуватиме українських колег, – Даріус Матусевічус, директор Департаменту методології внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства фінансів Литви.

Зустріч відкрила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова, яка зазначила, що підтримка міжнародними експертами євроінтеграційних прагнень України є надзвичайно важливою, особливо в контексті діяльності органів Держаудитслужби, яка наразі є осередком реформ у системі державного фінансового контролю.

 Метою місії є надання допомоги Державній аудиторський службі та обмін досвідом і кращою практикою в частині європейських та міжнародних стандартів в контексті удосконалення деяких централізованих функцій аудиту Держаудитслужби, зокрема стосовно розвитку відповідної методології та інструментів державного фінансового аудиту.

Під час триденної зустрічі планується проаналізувати діючу українську методологію та практику; ідентифікувати прогалини в ній та в інструментах, які використовуються; актуалізувати зміст ключових аспектів методології та нормативної бази.

Разом з тим 15 березня 2017 року до живої бесіди запрошено керівників Департаментів, начальників відділів державного фінансового аудиту галузевих Департаментів Держаудитслужби, а також представників офісів Держаудитслужби та їх управлінь в областях. Даріус Матусевічус на прикладі одного чи декількох кейсів, з практики та досвіду Литви представить присутнім процес аудиту, методологічні вирішення, використані інструменти, проблеми що виникали, винайдені рішення, результати та висновки.  

 

Довідково: ТАІЕХ (Technical Assistance Information Exchange) – це інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire.