12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Працівники апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби відзначили Масляну версія для друку
Працівники апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби відзначили Масляну 21 лютого 2017  |  Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Масляна – це останній тиждень перед Великим постом, тому в народі вважається, що його треба провести весело. Працівники апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби (м. Харків) відзначили свято перед постом виїздом на природу. Багато хто прийшов з дітьми. Організатори святкувань пригощали усіх різноманітними стравами, зігрівали гарячими напоями та юшками. Досхочу розваг було і дорослим, і дітям, тому кожен, хто прийшов цього дня на святкування, знайшов собі забаву до вподоби.

Особлива увага учасників святкувань була прикута до забігів на лижах. Як з’ясувалося, державні аудитори можуть не лише фахово контрольні заходи проводити, а й продемонструвати гарну фізичну форму. Переможцям цих змагань були вручені дипломи.

Всі учасники святкування були дуже задоволені, оскільки і гарно відпочили, і традиції вшанували. А як засіб формування єдиного дружного колективу такі заходи просто важко переоцінити.

 

Фото див. тут