24 лютого 2019 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545
Пошук
«Лютий 2019»
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили порушень на понад 1,2 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА версія для друку
Житомирські аудитори виявили порушень на понад 1,2 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА 8 лютого 2018  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Під час контрольних заходів, проведених в Управлінні праці та соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації, фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили незаконну виплату державних соціальних допомог та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню на суму понад 1,2 млн грн.

Низку суттєвих порушень допущено через безпідставне призначення та виплату державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, які надали недостовірні дані під час оформлення такої допомоги. Це призвело до втрат бюджетних коштів на 734 тис. грн.

Також виявлено випадки надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг особам, які надали недостовірні дані про отримані доходи під час призначення субсидій, що призвело до втрати 227 тис. грн бюджетних коштів.

Через безпідставну виплату щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам за наявності у них житлових приміщень, що розташовані на підконтрольній території, та які фактично не проживали на території Бердичівського району у період отримання вказаної допомоги, незаконно виплачено 216,7 тис. грн  бюджетних коштів.

Крім того, виявлено порушення під час: виплати грошової допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами; здійснення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян; неповернення сум субсидій за опалювальні періоди на рахунки органу соціального захисту; нарахування заробітної плати і виплати відряджень; надання пільг зі сплати комунальних послуг. Наслідком цих порушень стала втрата майже 80 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб складено протоколи для притягнення до адміністративної відповідальності. До об’єкту контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.

Матеріали зазначених контрольних заходів передано до правоохоронних органів.