16 жовтня 2018 | A A A
Пошук
«Жовтень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Івано-Франківські аудитори виявили порушення під час процедури закупівлі проведеної Управлінням капітального будівництва міськвиконкому версія для друку
Івано-Франківські аудитори виявили порушення під час процедури закупівлі проведеної Управлінням капітального будівництва міськвиконкому 9 серпня 2018  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного офісу   Держаудитслужби  в Івано-Франківській області проаналізували процедуру відкритих торгів із закупівлі  Управлінням капітального будівництва міськвиконкому предмету «Роботи з будівництва басейну в ФОК м. Івано-Франківськ, вул.Симоненка,13» очікуваною вартістю 91,1 млн.грн.

За результатами проведеного аналізу встановлено, що на веб-порталі з питань закупівель «PROZORRO», інформацію про закупівлю оприлюднено без накладення електронного цифрового підпису.

Також, технічні і якісні характеристики предмета закупівлі, зазначені в Тендерній документації, не передбачали необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Крім того, Замовником не було враховано заборону здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції.

Аудитори направили рекомендації  Управлінню капітального будівництва міськвиконкому щодо приведення у відповідність зазначеної закупівлі до вимог законодавства.

За інформацією  Управління капітального будівництва міськвиконкому  порушення усунені шляхом відміни торгів.