10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Закарпаття провели державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми «Інші освітні програми» версія для друку
Аудитори Закарпаття провели державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми «Інші освітні програми» 2 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели державний фінансовий аудит виконання програми «Інші освітні програми» (далі - Програма) за період з 01.01.2015 по 31.08.2018 р.

Під час аудиту було встановлено, що жодна із 7 цільових програм, яка виконувались у складі бюджетної програми «Інші освітні програми», внаслідок обмеженого та не ритмічного фінансування, не була виконана в повному обсязі. При цьому було неефективне використання 34,3 млн грн  та невиконання завдань, визначених паспортом бюджетної програми.

Зокрема, бюджетні кошти обсягом майже 22 млн грн, отримані із державного та обласного бюджетів на придбання шкільних автобусів,   використано з недотриманням вимог нормативних документів. Придбані для підвозу учнів автобуси не розподілені до загальноосвітніх навчальних закладів, що оптимізовані/об’єднані/ реорганізовані.

Крім того, несвоєчасне прийняття рішень щодо затвердження схем маршрутів та організації системи підвезення учнів шкільними автобусами до місць навчання і в зворотному напрямку, не дало змоги раціонально використати придбані автобуси та негативно вплинуло на ефективність спрямування бюджетних коштів на загальну суму 11,8 млн. грн. А невиважений підхід при визначенні технічних характеристик оснащення  шкільних автобусів, в частині можливості перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями, призвів до незабезпечення доступу дітей з особливими потребами до освітніх послуг та неможливості транспортного обслуговування таких осіб.

Не належний контроль з боку Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА за використанням бюджетних коштів, спрямованих на  надання пільг  за навчання з контрактної форми за державним замовленням, не сприяв виконанню визначених Програмою завдань і досягненню мети. Як наслідок, зайво витрачено близько 0,1 млн грн  бюджетних коштів.

Про результати проведення аудиту поінформовано Закарпатську  обласну державну адміністрацію.

Нагадаємо, що аудитори Закарпаття виявили понад 167 тис. грн втрат у відділі освіти Іршавської РДА.