12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори забезпечили відшкодування майже 126 тис. грн під час ревізії КЗ «Кам'янська міська лікарня № 9» ДОР» версія для друку
Дніпровські аудитори забезпечили відшкодування майже 126 тис. грн під час ревізії КЗ «Кам'янська міська лікарня № 9» ДОР» 3 сiчня 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Кам'янська міська лікарня № 9» Дніпропетровської обласної ради» виявили порушень, що привезли до збитків, на суму майже 126 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 31.07.2018.

Зокрема, бухгалтерська служба комунального закладу з порушенням виплатила працівникам заробітну плату, що разом з нарахуваннями призвело до втрати майже 82 тис. грн.

Крім того, в комунальному закладі понаднормово списали паливо-мастильні матеріали, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, зайво сплатили кошти за послуги з технічного обслуговування ліфтів, покрили комунальні витрати орендарів тощо.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам збитки відшкодовано.

За недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та поінформовано управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори за 11 місяців цього року забезпечили відшкодування втрат на суму 48,4 млн грн.