10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Минулого року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 58,9 млн грн версія для друку
Минулого року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 58,9 млн грн 3 сiчня 2019  |  Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 58,9 млн грн.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 10,7 млн грн та відшкодовано 48,2 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 57 ревізій. За матеріалами 17 із них розпочато досудові розслідування.

За допущені порушення 58 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 380 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Протягом 2018 року проведено 31 державний фінансовий аудит діяльності суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, виконання бюджетних програм та виконання місцевого бюджету, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 485,9 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 6,3 млн грн.

Об’єктам контролю надано 280 пропозицій, направлених на покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених внаслідок неефективних управлінських дій, майже на 2,4 млн грн, а також упереджено понад 81,0 млн грн таких втрат.

Правоохоронним органам передано 8 аудиторських звітів та 27 інформацій про результати аудитів.