12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом дванадцяти місяців поточного року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом дванадцяти місяців поточного року 4 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій впродовж січня - грудня  поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 30,7 млн гривень.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 23,1 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 124,3   млн грн. Також виявлено порушень законодавства, наслідком яких стали втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 0,6 млн гривень. За їх результатами надано 157 пропозицій, 60 з них виконано об’єктами контролю. Крім того, усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 0,4 млн гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 87  фінансових санкцій у вигляді  попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 4,1 млн грн.

За порушення законодавства 44 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 27 – до дисциплінарної та матеріальної (у тому числі із посад звільнено 3 особи).

Матеріали 30 ревізій та 6 аудиторських звітів передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 20  досудових розслідувань, вручено 6 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 2 адмінпротоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.