12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на майже 260 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Новоукраїнській центральній районній лікарні версія для друку
Порушень на майже 260 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Новоукраїнській центральній районній лікарні 8 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

У Новоукраїнській центральній районній лікарні під час проведення ревізії за період з січня 2015 року по вересень 2018 року  фахівці  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 259,5 тис. грн.

Зокрема установлено недоотримання коштів лікарнею через надання платних послуг з проведення медичних оглядів за заниженою вартістю на загальну суму 249,7 тис. грн.

Поряд з цим установлено незаконні витрати через незаконну виплату заробітної плати та покриття витрат фізичних осіб на загальну суму 9,8 тис. грн. 

Через порушення законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про матеріали ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Кіровоградській області.

Нагадаємо, що аудитори Кіровоградщини протягом січня-листопада 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 22,5 млн грн.