12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму 48,7 млн грн забезпечили аудитори Черкащини протягом 2018 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму 48,7 млн грн забезпечили аудитори Черкащини протягом 2018 року 8 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 48,7 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 91 управлінське рішення. Об’єктами контролю виконано 103 пропозиції, надані їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 45 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 28 досудових розслідувань та вручено 18 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 22 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення на 269 осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність, 55 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 7 посадових осіб звільнено із посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 998,6 тис. грн.