10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори впродовж 2018 року відшкодували втрат на суму понад 30 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори впродовж 2018 року відшкодували втрат на суму понад 30 млн грн 10 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня-грудня минулого року забезпечили усунення порушень,  що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 30,5 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 44-х заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  10 досудових розслідувань та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, проведеними 15 державними фінансовими аудитами виявлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 250 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 211 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 56 – до матеріальної, ще 37 – до дисциплінарної, в тому числі 9 осіб звільнено із посад.

У 68 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень на суму понад 153 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 208 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України  надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 17,4 млн грн.