10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Проведено державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Київська лісова науково-дослідна станція» версія для друку
Проведено державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Київська лісова науково-дослідна станція» 17 сiчня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Київська лісова науково-дослідна станція» за період з 01.01.2015 по 30.09.2018, оцінивши її  як умовно-позитивну. 

За результатами проведеного під час аудиту аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства відповідно до Методики аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки, надано умовно-позитивну оцінку ефективності управління підприємством.

Через невжиття заходів щодо скорочення окремих штатних одиниць, які дублюють посадові обов’язки інших працівників, підприємством здійснено непродуктивних витрат на майже 225 тис. грн.

Крім того, підприємством  витрачено на обслуговування автомобілів майже 228 тис. грн без деталізації здійснення господарських операцій, марки автомобіля та державного номера у первинних документах, що ставить під сумнів факти здійснення ремонтів автомобілів, які належать підприємству і понад 19 тис. грн – на сплату штрафних санкцій за невиконання зобов’язань перед контрагентами згідно укладених договорів.

Незабезпечення своєчасного перегляду розрахунків вартості відшкодування комунальних послуг мешканцям житлових будинків, що знаходяться на балансі підприємства, призвело до упущення вигод на понад 59 тис. грн. Ще на майже 52 тис. грн вигод було упущено через непроведення заходів щодо перегляду умов укладених договорів з урахуванням зростання цін на лісопродукцію.

Створює передумови до упущення вигод отримання доходів на суму майже 21 тис. грн і відсутність на підприємстві підтвердних документів щодо передачі продукції та визнання заборгованості суб’єктами господарювання.

Окрім того, аудитори встановили ризик незаконного заволодіння майном підприємства сторонніми особами через відсутність правовстановлюючих документів на постійне користування земельними ділянками, а також ризики неповернення підприємству дебіторської заборгованості на понад 161 тис. грн, недоотримання майже 44 тис. грн за перерахування штрафних санкцій.

Крім того, прийняття керівництвом підприємства неефективних рішень   щодо організації охорони та попередження незаконних рубок лісу, на момент завершення аудиту підприємством забезпечено відшкодування лише 19% загальної суми виявлених відповідних втрат (понад 293 тис. грн), заподіяних сторонніми особами.

За результатами проведеного аудиту рекомендовано перелік заходів для підвищення ефективності управління коштами і майном підприємства та покращення фінансових результатів діяльності, приведення у відповідність до вимог чинного законодавства його обліку та звітності.

Про результати аудиту поінформовано прокуратуру Київської області.

Нагадаємо, що київські аудитори від початку року забезпечили відшкодування втрат на понад 47 млн грн.