12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат на суму 25,6 млн грн версія для друку
За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат на суму 25,6 млн грн 17 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж 2018 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 68,6 млн грн.

Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 25,6 млн грн.

За результатами проведених 15 державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 184 пропозиції, 126 з них виконано.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 82 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Правоохоронним органам передано матеріали 28 ревізій та 1 державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 18 досудових розслідувань та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 185 посадових осіб, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 178,5 млн грн.