12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на понад 681 тис. грн виявили тернопільські аудитори в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Олександра Барвінського версія для друку
Порушень на понад 681 тис. грн виявили тернопільські аудитори в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Олександра Барвінського 23 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського за період з грудня 2015 року по листопад 2018 року та виявили фінансових порушень на загальну суму 681,7 тис. грн.

Установлено, що за рахунок коштів загального фонду кошторису покрито витрати, джерелом яких є надходження від надання платних послуг, на суму 198,6 тис. грн, проведено оплату завищених обсягів виконаних робіт з поточного ремонту приміщення гаражів та майстерні на суму 20,4 тис. грн. Проведено також незаконні витрати на оплату праці, оплату комунальних послуг, спожитих орендарем загалом на 18 тис. грн, недостачі майна становлять  4,2 тис. грн.

Аудитори виявили, що 6 випускників коледжу 2016 року, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та отримали адресну грошову допомогу, не відпрацювали у загальноосвітніх закладах 3 роки, не повідомили про факт звільнення та не повернули на рахунок навчального закладу 43,5 тис. грн. Через неправильні застосований індекс інфляції коледжем також недоотримано орендної плати на суму 6,4 тис. грн.

Окрім цього, на утримання понаднормативних посад використано 390,7 тис.грн коштів обласного бюджету.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено повне відшкодування виявлених втрат.

За порушення законодавства з фінансових питань 3 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Тернопільщини в Гусятинській комунальній районній лікарні виявили втрат на суму понад 742 тис. грн.