10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Річні підсумки діяльності Держаудитслужби версія для друку
Річні підсумки діяльності Держаудитслужби 25 сiчня 2019  |  Прес-служба Держаудитслужби

Сьогодні вже втретє на розширеному засіданні Колегії проводять підсумки річної діяльності в межах реформованої Державної аудиторської служби  за участю керівництва Служби, її міжрегіональних територіальних органів та їх управлінь в областях.

«Останніми роками з метою якісного реформування системи державного фінансового контролю Служба змінила ключові акценти діяльності, зорієнтувавши їх насамперед на попередження порушень та недоліків у діяльності підконтрольних об'єктів. А результати таких змін є досить вагомими» – зауважила  Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.

Загалом за 2018 рік органи Служби завершили майже 2,0 тисячі заходів державного фінансового контролю, з яких понад 1,6 тисячі ревізій і перевірок та 382 аудити. За результатами ревізій та перевірок загальний обсяг виявлених порушень, наслідком яких стали втрати ресурсів, за звітний рік становив понад 2,2 млрд гривень.

Відшкодування та поновлення такого типу порушень забезпечено на суму близько 960,3 млн грн, тобто на рівні 42,7 відсотка від виявлених втрат, що значно перевищує відповідний показник 2017 року (34,5 відсотка).

За результатами року досягнуто високого рівня роботи в частині подальшої реалізації результатів контролю та забезпечення відповідальності осіб, винних у допущених порушеннях. Отже, до правоохоронних органів передано 889 матеріалів ревізій та перевірок, за результатами розгляду яких вжито відповідних заходів реагування: розпочато 523 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 453 матеріали та вручено 261 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 3,4 тисячі посадових осіб; до дисциплінарної і матеріальної відповідальності – 908 осіб, у тому числі 68 звільнено із посад.

Як наслідок, за результатами роботи за рік загальний рівень ефективності роботи органів Служби в частині співвідношення відшкодованих бюджетних втрат до видатків на утримання (окупність) становив понад 129,2 відсотка.

Нагадаємо, що Держаудитслужба провела заходи державного фінансового контролю морських портів та встановила, що на сьогодні галузь має інфраструктурні, управлінські і законодавчі проблеми та потребує багатомільярдних інвестицій.