12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини протягом січня – грудня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн версія для друку
Аудитори Харківщини протягом січня – грудня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн 25 сiчня 2019  |  Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – грудня 2018 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 33,1 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 202 пропозиції та рекомендації.

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 53 управлінських рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 370 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 45 осіб, із займаних посад звільнено шість посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 108 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 18 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано 49 матеріалів ревізій та 8 аудиторських звітів. Розпочато 40 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 25 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 20,6 млн гривень.