12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму майже 16,8 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом 2018 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму майже 16,8 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом 2018 року 29 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій облас

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Чернівецькій області ревізій впродовж 2018 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 29,8 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму майже 16,8 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 21,7 млн грн.

За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 83 пропозиції щодо підвищення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єктами контролю протягом 2018 року впроваджено 57 пропозицій, через що досягнуто додаткового результату (економічного/соціального ефекту) на суму понад 2,4 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 49  фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення  бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів. Керівникам установ, в яких допущено бюджетні правопорушення надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За порушення законодавства 114 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 17 – до дисциплінарної та матеріальної  (у т.ч. 2 особи звільнено із займаних посад).

Матеріали 23 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 19 досудових розслідувань, вручено 9 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму  понад 16,4 млн грн.