12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори за 2018 рік забезпечили відшкодування втрат на суму 49 млн грн версія для друку
Дніпровські аудитори за 2018 рік забезпечили відшкодування втрат на суму 49 млн грн 30 сiчня 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Протягом 2018 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 49 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 158 управлінських рішень.

Матеріали 43 ревізій дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 14 досудових розслідувань та вручено 10  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 36 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у трьох випадках призупинено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 67 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 40 – до матеріальної, 36 – до дисциплінарної, зокрема одну особу звільнено.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано 8 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 46 млн грн.