12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 30 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-грудня 2018 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 30 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-грудня 2018 року 31 сiчня 2019  |  Прес-служба управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом січня-грудня 2018 року забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 30млн гривень.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло майже 10 млн грн та відшкодовано понад 20 млн грн незаконних, нецільових втрат та недостач, які допустили підконтрольні об’єкти.

За результатами контрольних заходів правоохоронним органам передано матеріали 27 ревізій, за результатами 11-ти з них розпочато досудові розслідування.

За допущені порушення 29 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 152 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної відповідальності та 3посадові особи звільнено з займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 2,1 млн гривень.