10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму майже 410 тис. грн у Новенській селищній раді версія для друку
Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму майже 410 тис. грн у Новенській селищній раді 4 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби

У Новенській селищній раді під час проведення ревізії за період із січня 2015 року по вересень 2018 року  фахівці  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 409,8 тис.грн.

Зокрема, державні аудитори виявили неперерахування коштів від оренди нерухомого майна до місцевого бюджету, що призвело до недоотримання бюджетом коштів на загальну суму 358,8 тис грн.

Поряд з цим установлено незаконні   витрати коштів внаслідок зайвої виплати заробітної плати та завищення вартості виконаних ремонтних робіт на загальну суму 51 тис грн. 

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Кіровоградської області. Через порушення законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами.

Нагадаємо, що порушень на майже 260 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Новоукраїнській центральній районній лікарні.