11 травня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори забезпечили відшкодування майже 128 тис. грн під час ревізії КЗ «Гейківська психоневрологічна лікарня» ДОР» версія для друку
Дніпровські аудитори забезпечили відшкодування майже 128 тис. грн під час ревізії КЗ «Гейківська психоневрологічна лікарня» ДОР» 7 лютого 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Гейківська психоневрологічна лікарня» Дніпропетровської обласної ради виявили порушень, що привезли до збитків, на суму майже 128 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 31.07.2018.

Зокрема, бухгалтерська служба комунального закладу з порушенням виплатила працівникам заробітну плату, що разом з нарахуваннями призвело до втрати 104 тис. грн.

Крім того, в комунальному закладі понаднормово списали паливо-мастильні матеріали, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, покрили комунальні витрати орендарів тощо.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам збитки відшкодовано.

За недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили порушень на суму 217 тис. грн під час ревізії Ерастівської дослідної станції державної установи Інституту зернових культур Національної академії аграрних наук України.