11 травня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму майже 0,9 млн грн забезпечили аудитори Сумщини протягом січня 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму майже 0,9 млн грн забезпечили аудитори Сумщини протягом січня 2019 року 7 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Північного-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області у січні 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 0,9 млн грн.

Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на суму понад 8,3 млн грн.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 1 досудове розслідування.

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів виконано 9 пропозицій.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 2 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 - до дисциплінарної та матеріальної.

Матеріали 2 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування.