12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн забезпечили аудитори Тернопільщини у січні поточного року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн забезпечили аудитори Тернопільщини у січні поточного року 8 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час ревізій, проведених впродовж січня поточного року, виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,1 млн грн та вжили заходів щодо відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн.

За результатами державного фінансового аудиту діяльності суб’єкта господарювання встановлено факти неефективних управлінських дій, що  призвели до неотриманих доходів та непродуктивних витрат на суму понад   533 тис. грн. Задля підвищення ефективності управління коштами та майном підприємства надано 5 рекомендацій, які взято до виконання.

За вчинені фінансові порушення 9 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення  операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань та вручили 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.