10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на понад 300 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Кіровоградській обласній лікарні версія для друку
Порушень на понад 300 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Кіровоградській обласній лікарні 11 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

У Кіровоградській обласній лікарні під час проведення ревізії за період з січня 2015 року по вересень 2018 року  фахівці  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 300,9 тис. грн.

Зокрема, кошти утриманої заробітної плати із працівників за порушення, допущені в попередніх бюджетних періодах,  та кошти за спожиті комунальні послуги мешканцями гуртожитку лікарні у попередніх бюджетних періодах не перераховувалися до бюджету, що призвело до недоотримання обласним бюджетом коштів на загальну суму 186,2 тис. грн.

Поряд з цим установлено незаконні   витрати коштів через зайву виплату заробітної плати та покриття витрат фізичних осіб на загальну суму 114,7 тис. грн. 

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Кіровоградській області. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами.

Нагадаємо, що кіровоградські аудитори виявили порушень на суму майже 410 тис. грн у Новенській селищній раді.