12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Лісівники Соснівського лісгоспу, що на Рівненщині, «нарубали» фінансових порушень на півмільйона гривень версія для друку
Лісівники Соснівського лісгоспу, що на Рівненщині, «нарубали» фінансових порушень на півмільйона гривень 12 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Соснівське лісове господарство» і виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 500,6 тис. грн. Контролем охоплено період з 01.09.2015 по 30.09.2018.

Спеціалісти управління встановили, що упродовж січня-вересня 2018 року підприємством втрачено 157,4 тис. грн доходів. Причина - недотримання виконавцями лісозаготівельних робіт договірних умов щодо сортиментного виходу лісопродукції.

Під час проведення ревізії встановлено факти заниження підприємством розміру фінансового результату до оподаткування за 2015 рік, 2016 рік та 2017 рік, що призвело до заниження належної для перерахування до державного бюджету частини чистого прибутку на суму 71,8 тис. грн. Зафіксовано також оплату завищеної  вартості послуг з оренди приміщень та проведених поточних ремонтів, трелювання хлистів, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) підприємству на 143,4 тис. гривень.

Крім того, ревізією виявлено низку порушень щодо нарахувань та виплати зарплати, утримання об’єктів житлового фонду, зайвої оплати за навчання, незаконної порубки дерев у п’ятьох лісництвах підприємства тощо.

Про результати проведеного контрольного заходу поінформовано прокуратуру Рівненської області, матеріали передано до правоохоронних органів.

Керівнику державного підприємства «Соснівське лісове господарство»  направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, що рівненські ревізори виявили в Управлінні житлово-комунального господарства міста фінансових порушень на понад 800 тис. грн.