11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори за січень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн версія для друку
Запорізькі аудитори за січень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн 18 лютого 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Протягом січня 2019 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби  в Запорізькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10,2 млн грн. Зокрема, надійшло фінансових ресурсів на суму 6,4 млн грн, відшкодовано майже 2,9 млн грн незаконних витрат в бюджетних установах та організаціях, 904,9 тис. тис. грн нецільових витрат державних ресурсів.

За вчинені фінансові порушення трьох посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано п’ять заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали два досудові розслідування.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками заходів державного фінансового контролю прийняли 9 управлінських рішень та виконали 6 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Окрім того, попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 14,2 млн грн. Зокрема, відмінено 7 процедур закупівель та розірвано 3 договори.