12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори з початку 2019 року відшкодували втрат на суму понад 12,5 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори з початку 2019 року відшкодували втрат на суму понад 12,5 млн грн 5 березня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня-лютого поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 12,5 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали чотирьох заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 16 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, проведеним державним фінансовим аудитом встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 28,6 млн грн.

За допущені фінансові порушення 4 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

У 10 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані такі заходи впливу, як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами та повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенцій та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 61 управлінське рішення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більше як 1,3 млн грн.