12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму понад 230 тис. грн у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді версія для друку
Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму понад 230 тис. грн у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді 6 березня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели ревізію бюджету та фінансово-господарської діяльності у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді за період з січня 2015 року по грудень 2018 року. Під час ревізії виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 232,7 тис. грн.

Порушення сталося через завищення підрядними організаціями вартості та обсягів виконаних робіт з капітального ремонту та реконструкції житлового фонду міста на суму 218,8 тис. грн. Підрядники до актів виконаних робіт внесли неправдиві відомості про завданіі витрати щодо розміру загально-виробничих витрат на виконання робіт, розміру витратних матеріалів, вартості робіт з утеплення фасадів, фактично відпрацьованого часу робітників підрядних організацій.

Поряд з цим установлено незаконні   витрати коштів через зайву виплату заробітної плати на загальну суму 13,9 тис. грн. 

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Кіровоградської області. За допущені порушення фінансової дисципліни трьох посадових осіб  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, що порушень на понад 300 тис. грн виявили кіровоградські аудитори в Кіровоградській обласній лікарні.