12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За січень-лютий аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10,4 млн грн версія для друку
За січень-лютий аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10,4 млн грн 13 березня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби  в Запорізькій області за два місяці поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10,4 млн грн. Зокрема, надійшло до бюджетів та підприємств 6,4 млн грн, відшкодовано 3,1 млн грн незаконних витрат у бюджетних установах та організаціях, понад 905 тис. грн нецільових витрат державних ресурсів.

За вчинені фінансові порушення 3 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуті до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшено бюджетних асигнувань.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 3 досудових розслідування. Притягнуто до  дисциплінарної відповідальності 5 посадових осіб.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 9 управлінських рішень та врахували 22 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

Окрім того, попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на  суму 39 млн грн. Зокрема, відмінено 17 процедур закупівель та розірвано 4 договори.